KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI TELEVIZNÍHO PŘÍJMU

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti televizního a satelitního příjmu. 

Staráme se o zařízení od antény až po přijímač. Opravíme Vaši starou anténu, nainstalujeme novou, nainstalujeme satelitní parabolu a přijímač, navrhneme a zrealizujeme anténní sytém pro novostavby, společnou televizní anténu i složité digitální TV systémy s distribucí RF signálu po optickém vlákně.

Vše s profesionální měřící technikou a vybavením. Dodáváme jen vyzkoušené a kvalitní zařízení, jen tak můžeme ručit za provedenou práci. Našimi zákazníky jsou Ti, kteří preferují kvalitu před nejnižší cenou, i tak ale nabízíme kvalitní výrobky a služby za příjemné ceny.

Na nainstalované zařízení a systémy  zajišťujeme záruční i pozáruční servis a samozřejmě technickou podporu.

 

VÝHODY PRO VÁSNejlepší
        NASTAVENÍ 
 
K naladění a elektickému nastavení systému používáme profesionální měřící přístroj Promax TV Explorer II.Jedině tak Vám nastavíme anténu na nejlepší příjem, nasměrujeme parabolu na nejkvalitnější signál a rychle odhalíme závady a rušení.
 
  Kvalitní MATERIÁL

K instalaci používáme kvalitní lisovací konektory firmy PCT a Corning Cabelcon, které patří celosvětově k naprosté špičce a jejich používání zajistí optimální parametry spojení, vysokou kvalitu, trvanlivost, stálost vlastností a v neposlední řadě i úsporu času při montáži.

 
 
 Profesionální
            VYBAVENÍ
Instalace provádíme jen s profesionálním vybavením a nářadím od značkových výrobců, ke konektorování používáme výrobcem doporučené nářadí. K měření používáme kvalitní a přesné přístroje. Jde nám pak práce "od ruky" a pro Vás to znamená kv
alitně a profesionálně provedenou práci za kratší čas.
 
  

 

Záruční i pozáruční
                                                SERVIS

 

Na veškeré instalace zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Záruka a zodpovědnost za dodaný materiál a provedenou práci je samozřejmostí, i přes důraz na kvalitu který při doporučení klademe na zařízení a se kterým instalaci provádíme se může vyskytnout závada. Tyto závady Vám odstraníme i po záruční době v co možná nejkratší době.
 
 
  

 

Staráme se

                     O VÁS                             

V případě kdy si nevíte rady s přeladěním přijímače na nové frekvence, neváhejte nám zavolat a my Vám provedeme potřebné naladění. (není součástí záruky)